Telefon: (0312) 212 9990 Email: iksa.as@iksa.com.tr

Biyoteknoloji

  • Biyoteknoloji
    Orman ve Tarım Atıklarından Biyoteknolojik ve Elektro-mekanik Yöntemlerle Kimyasal Beton ve Çimento Katkı Maddelerinin Üretilmesi

    Beton katkı maddeleri betonun özelliklerini iyileĢtirmek amacıyla beton içerisindeki çimento miktarı baz alınarak belli oranlarda katılan organik veya inorganik kökenli kimyasal maddelerdir. ĠnĢaat sektörü için üstün nitelikli, ekonomik, yüksek dayanım ve durabilitede beton üretimi dolayısı ile kimyasal katkıların kullanımı teknik bir zorunluluktur. Bu amaçla kullanılan hammaddeler ise petro-kimya ve lignoselülozik kağıt sanayi yan ürünleridir.

    13-16 Aralık 2009 tarihlerinde Antalya'da gerçekleşen XVI. ULUSAL BİYOTEKNOLOJİ KONGRESİ'nde sunduğumuz "Orman ve Tarım Atıklarından Biyoteknolojik ve Elektro-mekanik Yöntemlerle Kimyasal Beton ve Çimento Katkı Maddelerinin Üretilmesi" Başlıklı Bildirimize ulaşmak için tıklayınız.

    “COST FP0602 Biotechnology for Lignocellulose Biorefineries (BIOBIO) MC Meeting and Workshop 21-24 september Çeşme-İzmir “ poster sunumumuz” için tıklayınız.

Daha Güzel Bir Gelecek İçin En İyi Bildiğimiz İşi Yapıyoruz

Beton Kimyasalları,Yapı Kimyasalları,Kür malzemesi, alkali free katkı,püskürtme beton, priz hızlandırıcı, shotcrete accelerator

kimyasal beton katkıları, beton tamir harçları, silica fume, silis dumanı, dramiks,
dramiks, dramix, beton fiber, püskürtme beton, yer altı kimyasalları, beton katkıları